×
جراحی زیبایی بینی-رفع قوز بینی-پروتز-تزریق ژل و بوتاکس-کلینیک پوست و مو و زیبایی مای رونیکا-جنوب غرب تهران-نعمت آباد

عمل زیبایی و آشنایی با انواع آن

در این مقاله قصد داریم شما را با رایج ترین روش های عمل زیبایی آشنا سازیم.این گونه اعمال در جهان طرفداران زیادی دارد. در سال میلیون ها جراحی زیبایی انجام میگیرد.
ایران جزء 10کشور اول در این زمینه میباشد. بسیاری از هنرمندان و افراد معروف از این روش ها برای حفظ جوانی و زیبایی خود استفاده مینمایند.

عمل زیبایی بینی Rinoplasty :

با انجام این عمل می توان عیبوبی مانند انحراف و قوز بینی و تنگی نفس و … را از بین برد.همچین میتوان با اعمال تغییراتی در سایز و زاویه بینی ظاهری مناسب تری به آن داد.

عمل جراحی شکم Abdominoplasty :

این عمل برای افرادی که دچار عارضه چاقی مفرط هستن توصیه میشود. به این ترتیب که در انتهای شکم یک برش ایجاد میشود. چربیها و پوست اضافه برداشه میشود.

عمل جراحی کشیدن پوست Face lift :

در مواردی که چین و چروک های صورت با روش های غیر تهاجمی مانند تزریق چربی یا بوتاکس، میکرونیدلینگ و …. برطرف نشود از این روش استفاده میشود. این عمل به دو صورت دوطرفه و کامل انجام میشود.
در روش دوطرف ابتدا در دو طرف صورت دو برش حدوداً 5سانتی حدفاصله گوش و خط ریش ایجاد کرده و پوست را به طرفین صورت میکشند.
در روش کامل ابتدا برشی در بالای سر و حدوداً وسط موی سر داده میشود. سپس پوست صورت به طرف بالا کشیده میشود.

عمل زیبایی رفع افتادگی پلک Belfaroplasty :

این روش برای رفع افتادگی شدید پلک که با پلاسماتراپی قابل رفع نباشد توصیه میشود. به این صورت که شکافی در بالای پلک برای پلک فوقانی و زیرپلک برای پلک پایینی ایجاد میشود. سپس چربیهای و پوست اضافی برداشته میشود.

عمل زیبایی بالا کشیدن ابرو Eyebrow lift :

این عمل برای رفع مشکل افتادگی و ناقرینگی ابرو و همچنین ایجا ظاهری مناسبتر کاربرد دارد. بعد از انجام ابروها به شکل و ارتفاع موردنظر در می آیند.

عمل زیبایی گوش Otoplasty :

این عمل برای کسانی که گوش های بزرگ دارند و یا گوش هایشان حالت برجسته داشته و از سرشان فاصله دارد و برای اصلاح ظاهر به کار گرفته میشود.

عمل جراحی فک Geniplasty :

برای افرادی که دچار مشکل در ناحیه فک و چانه هستن و دارای چانه کوچک و عقب رفته و یا لب پایین بیرون زده و بد فرم هستن انجام میشود.

عمل جراحی لیفت سینه Mastopexy :

کسانی که به دلایلی مانند لاغر شدن، شیردهی، بالا رفتن سن و … دچار افتادگی سینه شده اند با انجام این عمل به شکل اول خود بازگشته و بافت سینه به حالت فشده درمی آید و کوچکتر به نظر می آیند.

پروتز سینه :

اگر فردی از سایز سینه خود راضی نباشد میتواند با انجام این عمل مشکل را رفع نماید.

گونه گذاری :

گذاشتن گونه باعث میشود تا حدودی گودی و افتادگی چشم ها نیز از بین برود و صورت شادابی خود را بدست آورد. برای این کار میتوان از روش هایی مانند تزریق ژل، بوتاکس ، چربی و …. استفاده نمود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *