×
مزوتراپی-مو-کاشت-مو-بهبود-رشد-مو-کلینیک-زیبایی-مای-رونیکا-نعمت-آباد-لیزر-موهای-زائد-تزریق ژل و چربی

انجام مزوتراپی مو

موهای پرپشت بر داشتن ظاهری جذاب تاثیر زیادی دارد. ولی متاسفانه موهای سر حتی در سنین جوانی نیز به دلایل مختلف مانند اختلال های هورمونی، مشکلات ژنتیکی و ارثی ، کمبود ویتامین و… شروع به ریزش می نمایند. همچنین ضعیف شدن ناگهانی بنیه موها ممکن است باعث شود مقادیر زیادی از موی سر در زمان شستن سر یا شانه کردن موها به صورت یک جا بریزد.
کاشت مو یکی از روش های جبران موهای از دست رفته می باشد ولی بجز هزینه بالایی که دارد با درد و مقداری خونریزی همراه است و حتی ممکن است درصورتی که به درستی انجام نشود به بانک مو نیز آسیب برسد.

مزوتراپی مو-کاشت مو-بهبود رشد مو-کلینیک زیبایی مای رونیکا-نعمت آباد-لیزر موهای زائددرمان دیگری که می توان برای بهبود رویش مو استفاده کرد، مزوتراپی مو می باشد. مزوتراپی مو یک روش غیر تهاجمی با الگوهای مردانه و زنانه است که باید توسط پزشک متخصص انجام گیرد تا دوزهای مشخصی از دارو را در نقاط مختلف و در عمق 1 میلیمتری پوست سر تزریق نماید . با این تزریق، انواع ویتامین ها ، مواد معدنی و مغذی ، آنزیم ها و … به لایه زیرین پوست سر وارد می شود و کمبود های بدن را جبران می کند و باعث رفع نقش های هورمونی و ایجاد تعادل هورمونی و غلبه بر تأثیر منفی هورمون دی‌هیدرو تستوسترون (DHT)  می شود.

نحوه انجام مزوتراپی مو

مزوتراپی موی سر نتایج بسیار سریع و خوبی در درمان ریزش مو حاصل می‌کند، زیرا در این روش، داروها مستقیماً در محل ریشه مو و دقیقاً به همان مقداری که لازم هستند تزریق می‌شوند. یک روش کم درد است و احتیاج به دوره نقاهت خاصی ندارد. معمولا در یک دوره سه جلسه ای انجام می شود. هر جلسه چیزی در حدود 20 تا 40 دقیقه به طول می کشد. نتایج اولیه آن را می توان 3 تا 4 روز پس از اتمام این جلسات مشاهده کرد. برای مشاهده نتیجه نهایی آن باید حدود 3 ماه صبر نمایید.
برای این روش درمانی عوارض خاصی گزارش نشده است. ولی ممکن است در افرادی همراه با آلرژی و حساسیت باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *